Insomnia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Posledná téma
» Assa rogue - Zipper
80 Hunter BM/MM EmptyNe máj 20, 2012 11:36 am pre evo

» Benak Assa/Combat
80 Hunter BM/MM EmptyŠt máj 17, 2012 9:29 pm pre evo

» Satanist - warrior
80 Hunter BM/MM EmptySt máj 16, 2012 1:38 pm pre gondolin

» Knocklolz - Warlock
80 Hunter BM/MM EmptyNe apríl 29, 2012 2:10 pm pre evo

» Pipik-Holadin
80 Hunter BM/MM EmptyUt apríl 24, 2012 4:54 pm pre Dolorez

» Disco Priest
80 Hunter BM/MM EmptyPo marec 26, 2012 11:05 am pre Dolorez

» RESTO / ele SHAMAN
80 Hunter BM/MM EmptySo marec 10, 2012 4:09 pm pre Dolorez

» Holy paladin-prihlaska
80 Hunter BM/MM EmptyPi marec 09, 2012 11:25 pm pre Anonymný

» Holy paladin
80 Hunter BM/MM EmptyNe marec 04, 2012 2:52 am pre Dolorez

Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Prieskum

80 Hunter BM/MM

Goto down

80 Hunter BM/MM Empty 80 Hunter BM/MM

Odoslať  Ysora Ut február 14, 2012 12:19 am

Váš nick - Ysora

Vek a odkiaľ si - Mam 17 let. Jsem z Karvine (ČR)

Class - Hunter

Talenty - BM 56/15/0 MM 11/53/7

Skusenosti s raidmi - Mam zkusenosti se vsemi Raidy/dungy co zatim Twinstar nabizi .... pripravovane Raidy/dungy si peclive hlidam a studuji...ale na vlastni kuzi je to neco jineho nez prectene Smile)

Theorycraft(Preco mate tieto talenty preco gemujete to co gemujete atp....) Primarne jedu tedka BM jelikoz s mensim GS davam vetsi dmg jinak s BM bych chtel chodit 25many a MM 10many ale podle potreby guildy se dokazu take zaridit. Gemovani a enchantovani u BM/MM je prevazne jen AP .... jelikoz se od toho odvyji celkovy dmg peta i mne ... a take se agilita nestackuje jako u survivalu. I kdyz je take potreba hitu na hit cap... A take sbiram veci s Arpenem ... pro rotaci s Aimed shotem a lepsim dmgem.

Aké addony na raidu používáte? - Deadly Boss Mod's, Omen(aggro metr) , Recount , a take neco na CD

Profesie - Minning 450 / JWC (440 zatim)

Ako dlho hráš za svoju class -Tuto classu od te doby co jsem zacal hrat wow (cca pul roku po zacatku twinstaru) Od teto doby zde hraji s mensima prestavkama.

Jak často a kedy hrajete (v jaký čas a jaké dny v týdnu) - Vetsinou jsem tu kazdy den ... No a skolu mam prevazne do 3 takze kolem pate bych mohl zasednou za PC. A prez vykendy pokud nemam zrovna nejake pvynnosti taky bych tu mel byt.

Sčim si myslis že by si pre našu guildu bol prinosom - Prinos..no kdybych nabral equip tak dmger , ale jelikoz mam s Hunterem velke zkusenosti mohl bych byt prinosem i z teto stranky.

Čo očakávaš od našej guildy - Progress a dobrej kolektiv

Je tvoje postava vyexpena alebo kúpena
- Vyexpená

V akej guilde si bol a prečo si znej odišiel - Hral jsem do Zaří na Phobose u guildy Exalted... byli to suprovy lide a dobrej progress , jenze jednoho dne mi nekdo zablokoval ucet a ukradl mou postavu .... Sad( tak jsem se rozhodl ze si dam s wow koncovku .Ale na zacatku toho roku jsem se znovu rozhold hrat WoW , ale uplne od znova i kdyz na Twinstaru tak alespon na Deimose. Do ted jsem byl v guilde The Miracles of the horde... kde jsem byl jako CL ... jelikoz guilda nema zrovna dost rozumnych lidi a nulovej progres chtel bych zkusit stesti jinde.

Prečo chceš práve k nám? - Mate progress , co jsem slysel fajn kolektiv

Poznáš niekoho v našej guilde? - Nie

Máš Mumble / mikrofón? - Ano/Ano

Váš eq - Zrovna neni nejlepsi jsem par dni po doexpeni 3521

Si na PC nejako obmedzený - Ne

Vaši alti - Alty zatim nemam zrovna jsem doexpil tuhle postavu a v brzke dobe se ji budu taky plne venovat.

Ysora
Anonymný


Návrat hore Goto down

80 Hunter BM/MM Empty Re: 80 Hunter BM/MM

Odoslať  Dolorez Ut február 14, 2012 1:46 am

dofarmi gear a skus to znova
[color:7a4a=red]NEPRIJATY
Dolorez
Dolorez

Počet príspevkov : 236
Body užívateľov : 214
Reputation : 1
Join date : 19.07.2010
Age : 30

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.