Insomnia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics
    Posledná téma
    » Assa rogue - Zipper
    Unholy Death Knight EmptyNe máj 20, 2012 11:36 am pre evo

    » Benak Assa/Combat
    Unholy Death Knight EmptyŠt máj 17, 2012 9:29 pm pre evo

    » Satanist - warrior
    Unholy Death Knight EmptySt máj 16, 2012 1:38 pm pre gondolin

    » Knocklolz - Warlock
    Unholy Death Knight EmptyNe apríl 29, 2012 2:10 pm pre evo

    » Pipik-Holadin
    Unholy Death Knight EmptyUt apríl 24, 2012 4:54 pm pre Dolorez

    » Disco Priest
    Unholy Death Knight EmptyPo marec 26, 2012 11:05 am pre Dolorez

    » RESTO / ele SHAMAN
    Unholy Death Knight EmptySo marec 10, 2012 4:09 pm pre Dolorez

    » Holy paladin-prihlaska
    Unholy Death Knight EmptyPi marec 09, 2012 11:25 pm pre Anonymný

    » Holy paladin
    Unholy Death Knight EmptyNe marec 04, 2012 2:52 am pre Dolorez

    Prihlásenie

    Zabudli ste svoje heslo?

    Prieskum

    Unholy Death Knight

    3 posters

    Goto down

    Unholy Death Knight Empty Unholy Death Knight

    Odoslať  Proxy999 Ne február 19, 2012 4:02 am

    Váš nick - Proxy

    Vek a odkiaľ si - je mi 19 a bydlím kousek od Prahy

    Class - Death Knight

    Talenty - 17/0/54

    Skusenosti s raidmi - Mám zkušenosti se všemi raidy, co jsou na Twintaru otevřené kromě TOC, ten jsem ještě nestihl jít.

    Theorycraft(Preco mate tieto talenty preco gemujete to co gemujete atp....) Tyhle tyhle talenty jsem stavěl podle jednoho guidu, jelikož si zase až tak nevěrím, že bych si je dokázal postavit úplně sám :0. Socketuji předěvším Strength, jelikož na DK je to úplný základ. Moje rotace vypadá následovně: začínám Plague Strike, Ice Touch, Scourge Strike, jakmile už nemám runy, jedu Blood Strike + Death Coil. Pokud je tam více mobek, používám Pestilence a DaD. Je toho ovšem více, ale řekl bych, že to není nutné více rozvádět.

    Aké addony na raidu používáte? - Deadly Boss Mod's, ArcHUD, Recount

    Profesie - Ins/Min 450/450

    Ako dlho hráš za svoju class - DK byla moje první postava na WOLTKU, kdybych to měl sečíst tak zhruba jeden rok.

    Jak často a kedy hrajete (v jaký čas a jaké dny v týdnu) - Samozřejmě vzhledek k tomu, že jsem stále student, tak musím preferovat školu nad hraním her ale určitě nebude problém si udělat čas na téměr jakýkoliv raid a vzhledem k tomu, že už jsem docela "starý", tak mě rodiče od počítače vyhánět nebudou, toho se bát nemusíte... Smile

    Sčim si myslis že by si pre našu guildu bol prinosom - Myslím si, že jsem docela spolehlivý a když se přihlásím na nějaký raid, tak něj dorazím. Dále můžu nabídnout kvalitní DPS, ochotu a ohleduplnost.

    Čo očakávaš od našej guildy - Především příjemný kolektiv a někdy v budoucnu snad FC ICC Very Happy

    Je tvoje postava vyexpena alebo kúpena - Tuhle postavu jsem zhruba před týdnem vyměnil za dohledu Jeniczka, který nám navzájem převedl vyměňované postavy na naše acc. Především prosím, ať tohle neberete jako velké mínus, jelikož Vám mohu zaručit, že DK jsem hrál docela dlouho a plně jej ovládám.

    V akej guilde si bol a prečo si znej odišiel - Hrál jsem asi 3.5 roku na serveru Sargeras, kde jsem měl u aliance paladina Essence, tam jsem prostřídal několik nejlepších guild na serveru jako Vir Aethernum, Little Teddy Brears, Cake or Death atd. Poté se tento server začal rozpadat, tak jsem přesel na Twinstar, kde jsem hrál nějakou dobu za warlocka dokud se neotevřel WOTLK a pak jsem začal expit DK, za které jsem hrál zhruba rok, ale s velkými přestávkami (např. 3 měsíce hraní, pak půl roku pauza atd.). Hruba před třemi měsícemi jsem přestal s WoW a acc jsem dal kamarádovi. Nedávno, asi 2 týdny zpátky mi kamarád nabídl, že mi dá postavu a že můžu opět začít hrát, čemuž jsem nedokázal odolat. Pak se naskytla možnost mým kamarádem věnovaného Shamana vyměnit za tohle DK, což jsem s radostí přijmul.

    Prečo chceš práve k nám? - Pamatuji si Vás ještě z dřívějška a dle mého názoru jste jedna z nejlepších guild na Twinstaru, ale především tu touhu dostat se k Vám odstartoval hráč Dolorez na worldu, kdy napsal, že děláte nábor Smile

    Poznáš niekoho v našej guilde? - Bohužel ne, ale rychle se seznamuju Smile

    Máš Mumble / mikrofón? - Ano/Ano

    Váš eq - Nick Proxy 4622 Gear Score v PvE Equipe

    Si na PC nejako obmedzený - Ne

    Vaši alti - Nemám žádné alty...

    Děkuji za čas věnovaný čtení mé přihlásky a doufám v pozitivní reakce Smile

    Proxy999
    Anonymný


    Návrat hore Goto down

    Unholy Death Knight Empty UI

    Odoslať  Proxy999 Ne február 19, 2012 4:16 am

    Omlouvám se, všiml jsem si u jiných přihlášek, že chcete vidět i UI, tak jej dodatečně dodávám: imageshack.us/f/20/wowscrnshot021912020855.jpg

    Proxy999
    Anonymný


    Návrat hore Goto down

    Unholy Death Knight Empty Re: Unholy Death Knight

    Odoslať  Dolorez Ne február 19, 2012 1:57 pm

    joj to ako pozeram to len ja mam nabindovaneho mounta ? xD
    ale teraz k prihlaske DKcko sa nam zide lebo jeho top damač zvikne byt v top 5 Smile
    prihlaska velmi pekna a priznam sa ze ani sa mi ju nechcelo citat ale precital som ju

    takze PRO
    Dolorez
    Dolorez

    Počet príspevkov : 236
    Body užívateľov : 214
    Reputation : 1
    Join date : 19.07.2010
    Age : 30

    Návrat hore Goto down

    Unholy Death Knight Empty Re: Unholy Death Knight

    Odoslať  evo Ne február 19, 2012 7:03 pm

    Proxy? PRO!
    evo
    evo
    Admin

    Počet príspevkov : 229
    Body užívateľov : 255
    Reputation : 2
    Join date : 23.05.2010
    Age : 29
    Bydlisko : SK, Košice

    http://insomnia.creaforum.net

    Návrat hore Goto down

    Unholy Death Knight Empty Re: Unholy Death Knight

    Odoslať  domca Ut február 21, 2012 12:00 am

    PRO, Dolo, já mam taky bind na Mauntovi Very Happy

    domca

    Počet príspevkov : 6
    Body užívateľov : 4
    Reputation : 0
    Join date : 16.02.2012

    Návrat hore Goto down

    Unholy Death Knight Empty Re: Unholy Death Knight

    Odoslať  Sponsored content


    Sponsored content


    Návrat hore Goto down

    Návrat hore

    - Similar topics

     
    Povolenie tohoto fóra:
    Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.